Hakkımızda

Sezgin Silo

Siloya Dair Aradığınız Herşey

Sezgin İnşaat Müteahhitlik, 2012 yılından bu yana inşaat mühendisliği alanında üniversite mezunu başarılı mühendislerimiz ve müteahhitlik belgelerimizle birlikte oluşturduğumuz uzman Ar-Ge ekibimiz ile Türkiye geneli tahıl depolama sistemlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden itibaren profesyonel ekibimiz ile tahıl depolama sistemlerini A’dan Z’ye oluşturarak müşterilerimize anahtar teslim kusursuz projeler teslim etmekteyiz.

Sezgin İnşaat firmamızda müteahhitlik alanında müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermekte, temel kurulumu ve montaj kısmı ile de detaylı şekilde ilgilenerek tesislerin sektörde ihtiyaç duyduğu güvenlik ve kalite ihtiyacını taşıma gruplarımızın üretimi ile karşılamaktayız.

Sezgin İnşaat olarak çıktığımız bu yolda firmamızın 2022 yılında başarımızın devamlılığı, kalite ve müşteri memnuniyetini artırma ilkesi ile sektörün bir diğer ihtiyacı olan tahıl depolama sistemlerinin üretim kısmında da yer alarak Sezgin Silo Tahıl Depolama Sistemleri Ltd. Şti markasını oluşturarak bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız.

Tahıl depolama ve taşıma sektöründe üretim kalitesini yükselten çözümler sunmak ve Türkiye Cumhuriyetinin kalkınmasında ekonomik ve tarımsal faaliyetlerin gelişimini üst seviyelere taşımak başlıca misyonumuzdur. Müşteri memnuniyeti odaklı güçlü iletişim ağı ile hızlı ve özgün çözümleri etkili ve verimli şekilde müşterilerimize sunmaktayız.